All Düşünür yazar abdusselamsemre.com!
5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİ (SİTE TELİF HAKLARI) KONUSUNDA YASAL UYARI;

Düşünür-Yazar Sayın Abdüsselam SEMRE’ye ait Web Sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Bu web sitesi (bundan böyle "Site"olarak anılacaktır) Düşünür-Yazar Sayın Abdüsselam SEMRE’ye (bundan böyle “Yazarımız” olarak anılacaktır) ait olup, Yazarımızın bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıda yer alan kullanım koşulları'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Ayrıca, 5651 sayılı yasada da belirtildiği üzere, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@abdusselamsemre.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.

KULLANIM KOŞULLARI

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site'deki tüm materyallerin telif hakları Yazarımıza aittir ve önceden Yazarımızın yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilirsiniz. Bu site'de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar Yazarımızın izin alınmaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

BAĞLANTILAR

Bu Site'den bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, Yazarımızın hiçbir sorumluluğu yoktur. Yazarımız bu bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site'den çıkmış olacaksınız. Bu nedenle, bağlantı yapılan web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da malzeme veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında ve izinsiz kullanım sonucu oluşabilecek veya oluşturulabilecek tartışma ve kargaşa ortamından Yazarımız sorumlu tutulamaz.

GÜNCELLEME

Yazarımız bu site'de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site'ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu Site'ye her eriştiğinizde ve/veya bu Site'yi her kullandığınızda Kullanım koşullarını inceleyiniz. Yazarımız yapabileceği tüm bu değişiklikler esnasında 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu çerçevesinde yayınlamakla yükümlü olduğu bilgilerin kesintisiz olarak erişilebilir olması hususuna dikkat eder. Bu site'de yer alan herhangi bir bilgiyi, yetkisiz olarak herhangi bir şekilde tahrif etmek, çalışmasını engellemeye çalışmak cezai hukuki takibata neden olacaktır.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda Yazarımızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site'nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti, İzmir İli Mahkemeleri yetkilidir.

Son Güncelleme Tarihi: 20.08.2014